top of page

reference

Kurz jsem si nemohla vybrat lépe a určitě převyšuje moje očekávání. Každý z bloků je neskutečný zdroj informací a inspirace pro mojí osobní i lektorskou jógovou praxi, ale i každodenní život. Pokud bych měla vybrat tři hlavní kvality, které podle mě kurz kultivuje, byla by to asi vnímavost,

otevřenost a hlavně laskavost.

Renata G.


 

Velmi oceňuji nedogmatický přístup, lektory, kteří se skvěle doplňují, neuvěřitelně propracované písemné i video materiály a ze všeho nejvíc si vážím přístupu hlavních lektorek Lucie, Veroniky a Alice, které nás kurzem provázejí s laskavostí sobě vlastní. Doporučuji všem, kteří se chtějí vydat vědomou životní cestou.

Hanka L.

 

Velice se mi líbí způsob výuky, pro mě je to taková škola "prožitků".  Informace a zkušenosti jsou dávkovány postupně a převáděny do praxe, takže to začíná do sebe krásně zapadat a dávat smysl. Za mě profesionálně připravený kurz se vším všudy - komplexně zpracované materiály, web, laskavý a respektující přístup lektorů. Děkuji, že se mohu nechávat inspirovat a objevovat zatím neobjevené a mít z toho obrovskou dětskou radost.

Hana Š.

Jedinečný kurz , který nepředkládá pouze informace, které by měly být přijaté a převzaté, ale vede nás

k osobní účasti, k objevení a prozkoumání principů a nauk skrze vlastní zkušenosti a prožitky. Vede nás

k sobě samým, s laskavostí, upřímností a zájmem. To vše pod vedením úžasných lektorek Lucie, Veroniky a Alice, které vyzařují a žijí to, co předávají. Spoluprací se skvělým teamem dalších  lektorů nabízí jedinečný koncept propojení jógy i s jinými přístupy k tělu, mysli a vědomí. Kurz je tak nesmírně obohacující nejen pro vlastní jógovou praxi, ale také nám ukázal,  jak v duchu jógové terapie, přistupovat k sobě i ke svým klientům s respektem a úctou k jejich jedinečnosti a komplexnosti.

Děkuji za vše a od srdce doporučuji!!!!

Markéta T.


 

Jógu neučím a nevím, jestli někdy budu, nicméně i tak pro mě byl kurz velkým přínosem. Přinesl mi širší kontext, díky kterému se mi pospojovalo spoustu věcí (tzv. connecting the dots!). Tím se mi kultivoval náhled nejen na mojí praxi, ale i na jógu jako takovou.

Barbora K.

 

Pokud chcete získat (mimojiné) ucelené vědomosti o józe, různých přístupech k ní, anatomii, potkat se s Feldenkreisem, spirální dynamikou, ayurvédou, a vyzkoušet si to na vlastní tělo i těla spolužáků, jste tomhle kurzu správně. Stejně tak, pokud chcete strávit nemálo smysluplných hodin ve společnosti nových přátel a inspirativních pedagogů. Zkrátka, skvěle vynaložený čas a prostředky :-)

Martina K.

 

Kurz pro mě neznamená pouze pár víkendů v roce strávených s inspirativními lektory a milými jógovými přáteli, ale přináší mi inspiraci do každého dne. Jsem nadšena z  vedoucích lektorek i hostů, kteří kurz provázejí a ochotně s námi sdílí své know-how.

Gabriela L.


 

Jsem lektorem přes 20 let a posledních 10 let se věnuji Joze (Pilates a různým kompenzačním cvičením). Tento kurz mě opět posunul, ale ne o krok, ale o kilometr dál. Jak v anatomii a biomechanice, tak ve vnímání svého těla a těla mých klientů. Naučil mě se na klienty dívat z více různých úhlů a pohledem různých přístupů. Také velice oceňuji, že se nepředávají dogmatické přístupy a že jsou lektorky otevřené, vnímavé a svými vědomostmi a znalostmi se navzájem báječně doplňují. Co musím ještě dodat...ačkoliv na tomto směru nijak zvlášť nepracuji, tak vnímám že se začínám zklidňovat...což s často otevřenou pusou vnímá i mé nejbližší okolí. Za toto hluboce děkuji....

Radka N.

Chcete-li trávit čas s úžasnými lektory a lidmy se kterými máte společnou lásku - jógu,

pak je tento kurz ten správný.

Alena S.

Kurz vám otevře nekonečnou studnici objevování a poznání hlubšího vnímání mysli a těla. To jak pozorovat, vnímat sebe i své studenty a umět si poradit s nejednou nástrahou lidského těla a pohybu. Nebudete se učit, jestli A nebo B je správně v jednom úhlu pohledu, ale jestli a jak je to možné udělat, aby prospělo právě vám, vašemu studentovi, či potřebám skupiny.Pestrostí směrů a témat vás provedou učitelé sdílející s nadšením své mnohaleté zkušenosti. A v neposlední řadě také oslňující zázemí se všemi pomůckami, materiály, připravená videa, komunikace a co nejvíc - lidská pečující vlídnost celého týmu. Je mi ctí být součástí a doporučuji všem, kteří jsou otevřeni objevování, všímání a empatii.

Petra Š.

Velmi přínosný roční kurz, který propojuje nejrůznější oblasti související s jógou. I když vyučuji jógu cca 10 let, tak mě tento kurz velmi obohatil. Moc doporučuji.

Alena Š.


 

Pokud chcete přijít józe opravdu na kloub, tak jste si vybrali ten správný kurz. Skvělý lektoři, přátelská atmosféra  a úžasná parta

Pavla V.

 

Jóga jako vědomá cesta je nejlepší volba,kterou můžete udělat, ať už vás zajímá "jen" jóga nebo zdravý pohyb a způsob, jak toto předat studentům. Skvělý výběr lektorů, kteří pokrývají širokou škálu témat. Prostě - neváhejte, je to ta správná volba!

Martina K.

 

Tento výcvik vřele doporučuji Všem, kdo se dlouhodobě zajímají o jógu v její celistvosti, neboť ať už jste prošli jakýmkoliv vzděláním či školou a věnujete se józe jakkoliv dlouho, způsob tohoto výcviku Vás výrazně obohatí na mnoha úrovních. Je totiž ojedinělý svou formou, obsahem sdělení i způsobem předání. I přesto, že se vám možná zdá, že již víte dost, zjistíte daleko víc a možná se Váš pohled na jógu jako takovou i trochu pozmění. Každopádně však velmi ucelí. Pokud jógu praktikujete dlouhodobě, ale vaše tělo občas jaksi "rezistuje" tak tady zjistíte proč a jak se svým tělem hovořit jako s nejlepším přítelem, kterému chcete dát maximální empatii. (Jen tak ji budeme schopni předávat kvalitně i našim studentům) Základní učitelský tým je prostě úžasný a plný vědomostí. Externí lektoři, jsou též lidi s hlubokou znalostí, specialisté ve svých oborech. Všichni do jednoho jsou velmi otevření. Jednoduše řečeno, tento výcvik Vás povede k integritě neboli celistvosti a ta výchází z propojení, z jógy.

Vanda T.


 

Tento kurz otevřel mé oči, mysl i srdce novému vnímání sebe sama, jógy i života. Velké  DÍKY všem lektorům i jeho účastnicím za laskavé sdílení.

Katka Š.


 

"Zkušenosti, poctivá příprava, lidskost a plná pozornost stojí pevně v základech kurzu, ze kterého jsem nadšená a nasycená pocitem, že jsem si správně vybrala. Děkuji za mnoho inspirací, kvalitní výuku, otevřenost a také ukotvení toho, co již dlouho cítím, ale nikde jsem si to nepřečetla...

Kurz srdečně doporučuji všem učitelům, kteří nechtějí klouzat jen po povrchu, hledají ucelený promyšlený i procítěný koncept s možností absolvovat i návazné moduly. Lucie, Alice a Veronika daly jógovému vzdělávání v Čechách  nové pojetí, je patrná jejich zahraniční zkušenost, ale především osobní niterná praxe, sebevzdělávání, otevřené srdce a chuť předávat dál."

Irena K.


 

Za tak vřelé, pečující, inspirativní a znalostmi obdařené učitele-průvodce  tisíceré díky. Čekala jsem hodně, ale tento kurz předčil všechna má očekávání, a to ještě není u konce.

Také velmi oceňuji seznam literatury, i když mě z počátku množství zaskočilo. Každá kniha, kterou jsem stihla přečist, mě ovlivnila.

Na žádném jiném kurzu jsem nedostala tak pečlivě a výstižně napsané materiály. Možná si to ani neuvědomujete, co všechno nám s láskou předáváte.

Markéta H.


 

Z výcviku jsem nadšená, velmi se mnou rezonuje váš celostní a "přející" přístup k tělu i člověku,(co by mělo jít "nejen" každému učiteli jógy). Je také velmi inspirativní, jakým způsobem mezi sebou komunikujete, jak jste každá jiná a přesto směřujete ke stejnému cíli :) užívám si každou knihu z povinné literatury,zatím není ani jedna, která by mě nebavila nebo která by mě žádným způsobem neoslovila nebo nemotivovala.

Už teď vám velmi děkuji za obrovskou dávku inspirace,

s láskou a vděčností,

Jana D.

Během výcviku jsem si užívala široký záběr a kvalitu informací, ke kterým jsem měla přístup. Líbila se mi otevřenost s jakou Lucie, Veronika, Alice a všichni ostatní lektoři síileli své zkušenosti a poznatky.  Po nastartování výuky jógy na Šumavě oceňuji, jak moc jsem se naučila. Pravidelně se vracím ke skriptům a využívám online zdroje, které nám byly doporučené. Díky navazujícím segmentům pokračuji ve svém vzdělávání a mám možnost se znovu  setkávat jak s lektory, tak se studenty / kamarádkami z výcviku.
Děkuji :-)  

Lucie Ž.


 

Tento kurz rozšířil, a v některých věcech i změnil, můj pohled na jógu. V dnešní uspěchané době se pokoušíme o globální cíle, nastavujeme si neuvěřitelně vysoké laťky a zapomínáme na to jak důležité jsou ty malé, ale vědomé krůčky. Skvělý tým lektorů "Jóga jako vědoma cesta" vám pomůže tyto drobné, ale základní body najít a hlavně naučí s nimi pracovat. Pokud chcete rozšířit znalosti a "žít jógou" moc doporučuji se na kurz přihlásit.

Mariye G.


 

Tento výcvik mi učí být opravdu vedomější a všímavější sama k sobě, nejen na podložce, ale v běžném životě... děkuji za to...

Kateřina P.


 

Prožívám pocity potěšení, neb jsem se vydala na studijní cestu, která je pro mě objevem doposud nepoznaného a místem, ze kterého vychází takové krásné světlo. Díky tomuto světlu vidím lépe sebe -> sebe poznávám. Děkuji za tento dar! ;))

Monika N.

Absolvovat celoroční studium jógy pod vedením skvělých lektorů byla jedna z nejlepších investic v mém životě. 

Gabriela L.

  • Facebook - Gray Circle
  • Instagram - Gray Circle
bottom of page