top of page
  • Obrázek autoraLucie

Domácí úkol č. 3

Vytvořte 30-minutovou sestavu pro jednu z Vás, tak aby tato sestava byla individuálně přizpůsobené studentce a pomohla jí oslovit oblast pánve, kyčlí a chodidel. Může jít o řešení nějakých bolestí nebo o získání určité dovednosti, o vyladění pohybu či pocitu v tomto místě, probuzení vnímavosti, cokoli bude pro studentku aktuální a oč bude mít zájem.


V sestavě využijte to, co jsme se naučily přes víkend, ale i své zkušenosti, vhledy a hlavně pozorování a vnímání dané studentky v reálném čase. Nezapomeňte vnímat ji v jejích potřebách a pocitech naplno, laskavě a s trpělivostí a pracovat i s jejím dechem :)


Při diagnostice i následném sestavování sekvence a výuce použijte zásady empatické komunikace.


Zadání prosím vypracujte a odešlete do 6.1. 2020 na jogajakovedomacesta@gmail.com. Lenka Vám pak druhý den rozešle odkazy na všechna splněná zadání a my Vás poprosíme, abyste si je do pátku 10.1.2020 prostudovaly a každá si sepsaly zpětnou vazbu - např. tradičně 3 věci, které na sestavě fungují, líbí se Vám a oslovily Vás a pak nějaký námět k zamyšlení, otázku, přípomínku...


Těšíme se na Vaše řešení :)


Současně prosím nezapomeňte, že máte skvělou příležitost vnímat celé svátky i poté svou chůzi a psát si k ní do deníku různé postřehy a vjemy na základě minulého víkendu s Péťou. Přejeme řadu zvídavých a objevných kroků :)
12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


  • Facebook - Gray Circle
  • Instagram - Gray Circle
bottom of page